*BrazilijA* FuN-:-ZonE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


☻ [Fun] 193.104.68.23:27029 ☻
 
HomeChatGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи
Welcome to Brazilija Forum!!
Sat
Slusajte Radio

Vreme
Glasanje

 

 Pravila Servera

Go down 
АуторПорука
middlE^
- Administrator -
- Administrator -
middlE^


Број порука : 14
Join date : 23.05.2010
Age : 29
Локација : Beocin / Novi Sad

Pravila Servera Empty
ПорукаНаслов: Pravila Servera   Pravila Servera Icon_minitimeWed Jun 02, 2010 10:22 pm

E ovo je za ljude koji se po prvi put pojavljuju na nasem serveru, a i na vecini ostalih PUB servera. Ovde sam naveo samo nekoliko, ali nek me naravno dopuni neko, jer se ne mogu svega setiti...Jbg godine...


1. Svako stekanje na spawnu ili blizu njega (npr. kuca u infernu, pocetak na aztecu, terorske stepenice na train-u itd) ce biti u vecini slucajeva kaznjene od strane admina (amx_quit, kick i ban ako si zastekan do te mere da ti se upali screen saver )

2. Niko od admina ( a ima nas vazda) ne voli da im igraci previse pametuju ( pogotovo novi ), oni su tu da bi odrzavali ovaj server i niko drugi u to ne sme da se mesa.

3. Pitanja tipa, zasto sam gagovan, ko me je kick i ono, meni najnejasnije ko me je BAN o.O ? brate ko god da je, sa razlogom je to ucinio i popices jos 1 u roku od 3 milisecunde.

4. Admini su ljudi! Grese. Ali retko. Zato nas sad ima dosta pa mozemo da pomazemo i dopunjujemo jedni druge.Nemojte odmah misliti da vam je neki nabubreli pubertetlija zalepio ban zato sto mu se ne svidjate ili tako nesto
sto naravno moze da se desi ali u tom slucaju dodjite ovde da se zalite i Ja (rellaX) ili Albert (Mrv@) cemo resiti stvar u najkracem roku....

5. Trazenje: Promene mape, restartovanje mape, prebacivanje iz tima u tim ce biti ignorisano ili sankcionisano.
Назад на врх Go down
http://www.beocin-cs.forumr.net
 
Pravila Servera
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» ----Pravila----
» Pravila Foruma 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*BrazilijA* FuN-:-ZonE :: ..::[Generalno]::.. :: Obavestenja-
Скочи на: