*BrazilijA* FuN-:-ZonE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


☻ [Fun] 193.104.68.23:27029 ☻
 
HomeChatGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи
Welcome to Brazilija Forum!!
Sat
Slusajte Radio

Vreme
Glasanje

 

 OneTwo ban

Go down 
АуторПорука
OneTwo
NooB
NooB



Број порука : 2
Join date : 11.07.2010

OneTwo ban Empty
ПорукаНаслов: OneTwo ban   OneTwo ban Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 4:09 pm

Ip: 93.86.27.61
Steam: STEAM_0:0:1129532002
Nick: OneTwo
Vreme i datum: 17:55 11.07.2010
misljenje: Igrala se fy_pool prva runda, isao sam desnom stranom mape niko me nije primetio ... prisao sam sa ledja ubio 5-6 odkud znam (ceo tim) i jednog zaklao. Odmah nakon toga sam banovan. Mislim, igram na vasem serveru samo kad radim u igraonici kao sto je sad slucaj jer kuci imam los komp za cs. A ovde su sve nadrkane masine i na svim kompovima je mx518. Sto je najgore koliko sam upucen nisam jedini iz ove igraonice koji je banovan. Na nekoliko racunara jos uvek ne moze da se igra jer ljude mrzi da traze unban i lakse im je da predju na drugi komp. Stvarno nije u redu jer je na svim kompovima ubacen vas server i udjemo cesto po nekoliko da se zezamo.

Inace 88 sam god iz Trstenika. Igram cs ne znam ni sam koliko dugo, 7-8 godina sigurno. Head admin na clarion DM serveru. Poz.

P.S. od admina na serveru sam zapazio Novosadjanin - Cheda kad sam banovan . Inace i ne znam ko su vam admini ali vidim sad sa liste na forumu.
Назад на врх Go down
OneTwo
NooB
NooB



Број порука : 2
Join date : 11.07.2010

OneTwo ban Empty
ПорукаНаслов: Re: OneTwo ban   OneTwo ban Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 2:39 pm

Opet sam dobio ban. Juce oko 20h. Igrao sam na istom kompjuteru tako da je isti nick. Admin dumancha igra iz iste igraonice...

Sredite malo admine. Neka snimaju demo. Banuju skroz bzvz.
Назад на врх Go down
 
OneTwo ban
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
*BrazilijA* FuN-:-ZonE :: ..::[Recycle Bin]::.. :: Recycle Bin-
Скочи на: